O mnie | Kontakt | Home
Warsztaty
aktualne

Kursy i sesje indywidualne

Indywidualna sesja masażu

Możesz doświadczyć wyjątkowej mocy i piękna tego masażu.
Sesja trwa 1,5 - 2 godz. Możliwe też są sesje dłuższe 3 godz. + w połączeniu z konsultacją

Konsultacje

Konsultacje wzmacniające samoświadomość i pomagające w usuwaniu blokad.
Mogą być stosowane w połączeniu z sesją masażu oraz oddzielnie.
Zapraszam tych, którzy chcą poszerzyć swoją świadomość, wzmocnić umiejętności radzenia sobie z trudnościami i dokonać znaczących zmian w swoim życiu.

Kursy

Osoby zainteresowane rozwinięciem swoich umiejętności i wiedzy o masażu hawajskim zapraszam na kursy Lomi Lomi Nui oraz Kahi Loa. Jest to również idealny trening dla profesjonalnych terapeutów masażu, którzy chcą zwiększyć efektywność swojej pracy i pogłębić jej aspekt duchowy.

Zdobywane na kursie umiejętności praktyczne są znacznie pogłębione przez hawajską wiedzę i filozofię huny, techniki uzdrawiania, pracę z ciałem i automasaż oraz śpiewanie rytualnych pieśni hawajskich.

Hawajski Masaż Świątynny

Lomi Lomi Nui jest transformacyjnym, uzdrawiającym masażem hawajskim. Był świętym rytuałem praktykowanym przez hawajskich Kahunów i szamanów w świątyniach. Jest oparty na hawajskiej wiedzy i filozofii życia hunie. Dzięki jej zasadom realizowanym w trakcie masażu: miłości, byciu obecnym, koncentracji oraz zaufaniu we własną moc oraz łączność z siłami natury dokonuje się głębokie oczyszczanie i uzdrawianie ciała, umysłu i ducha.

Hawajska koncepcja uzdrawiania postrzega stres i chorobę jako rezultat napięcia i braku harmonii. Napięcie uniemożliwia swobodny przepływ energii, która daje nam zdrowie i zapewnia radość życia.

Uczestnicy warsztatów odnoszą rozległe korzyści w zakresie profesjonalnym oraz osobistym rozwijając większą samoświadomość, głębszą wiedzę o uzdrawianiu i radość z pracy terapeutycznej i życia.

W trakcie kursu nauczysz się:
  • Huny i ducha Aloha
  • Relacji pomiędzy ciałem, umysłem a duszą.
  • Praktyk uzdrawiających, dających dobre rezultaty zarówno masowanym
    jak i masującym.
  • Kroków tańca Hula, hawajskich pieśni wzmacniających rytuał masażu.
  • Praktycznego stosowania i przyjmowania masażu.
  • Pogłębionej relacji ze sobą, poszerzania świadomości i duchowości.
  • Stosowania tej wiedzy i umiejętności w życiu.

© 2010 Lomi Lomi Nui