O mnie | Kontakt | Home
O mnie

O mnie

Masaż Lomi Lomi Nui praktykuję od kilku lat. Umiejętność tę zdobyłam dzięki nauczycielce Susan Pai’niu Floyd z Hawajów. Susan zobaczyłam po raz pierwszy na warsztacie techniki uzdrawiania Dynamind prowadzonym przez Serge'a Kahili Kinga i jak na wielu innych, na mnie również wywarła ogromne wrażenie. Kiedy tańczyła hawajski taniec hula czy po prostu poruszała się była w tym niezwykła harmonia. Wtedy zdecydowałam, że chcę się u niej uczyć. Tak trafiłam na warsztaty Kino Mana –hawajskiej pracy z ciałem obejmujące masaż Lomi Lomi Nui, masaż Kahi Loa, taniec Hula oraz Hunę - wiedzę hawajskich mistrzów. Zakończenie tej nauki stanowił wyjazd grupowy na Hawaje połączony z warsztatem dla zaawansowanych i przyznaniem tytułu nauczyciela hawajskiej pracy z ciałem przez organizację Aloha International.

Od tej pory zarówno wykonuję prywatne sesje masażu Lomi Lomi Nui jak również organizuję warsztaty, na których uczę tego masażu. Prowadziłam także warsztaty masażu Kahi Loa, tańca Hula i Huny.

Ponadto z wykształcenia jestem socjologiem, ukończyłam Studium Metod Psychokorekcyjnych i wiele innych warsztatów dla osób pomagających innym jak również stopień Master Practicioner w zakresie Neurolingwistycznego Programowania (NLP).

© 2010 Lomi Lomi Nui