O mnie | Kontakt | Home
Taniec Hula

Taniec Hula

Hula dla Hawajczyków jest czymś znacznie więcej niż tańcem, jest bardziej sposobem na życie. W tańcu tym przypominają sobie o znaczeniu sił natury w swoim życiu i emocjach i wyrażają szacunek dla przyrody i jej darów. Naturalne i pełne wdzięku ruchy Hula pozwalają pobudzić w sobie oraz wyrazić piękno otaczającej natury, przekazać miłość do siebie i świata.

W każdym tańcu ruchy połączone są ze znaczeniem duchowym. Wyraża się w nich harmonia, piękno, radość i miłość.
Hula to możliwość odnalezienia wspaniałego sposobu na kontakt z własnym ciałem: zwiększenie jego elastyczności oraz uruchomienie harmonijnego przepływu energii.

Zespół tańca IKE ALOHA

O zespole: Nasz zespół o nazwie Ike Aloha powstał przy szkole masażu Hanny Orlińskiej.
Ike Aloha to przesłanie, którym chcemy inspirować siebie i innych. To zdolność dostrzegania i świadomość otaczającej nas miłości i akceptacji. Ike i Aloha są ważnymi zasadami starożytnej hawajskiej wiedzy, niosącej w sobie ogromny ładunek pozytywnej mocy. Ike oznacza, że świat jest taki, jaki myślisz, że jest; natomiast Aloha mówi, że kochać to być szczęśliwym. Chcemy tę mądrość wyrażać poprzez piękny i harmonijny taniec Hula.
Zespół tworzą cztery wspaniałe kobiety

Nasza oferta: Zapraszamy Państwa na niezwykłą wyprawę na gorące Hawaje. Przeniesie nas tam magiczny i pełen gracji taniec hula. Jest to język dawnych Hawajów, historia zapisana ruchem oraz sposób na wyrażenie pięknych emocji.
Nasze pokazy są oryginalnym i efektownym dodatkiem do spotkań integracyjnych, imprez tematycznych, konferencji, festiwali, eventów itp. Staramy się, aby występ spełniał życzenia klienta i stał się okazją do relaksu, poczucia atmosfery i ducha prawdziwych Hawajów.
Oferujemy pokaz tańca składający się z dwóch części. W każdej z nich, trwającej 10 – 15 minut, prezentujemy 2-3 tańce, w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Występujemy w oryginalnych strojach hawajskich. W pokazie może uczestniczyć od 1 do 4 tancerek.
Ponadto na życzenie klienta pokaz może być wzbogacony o:
- konkursy o tematyce hawajskiej
- krótki warsztat tańca
- opowieści i legendy dawnych Hawajów
- krótką prezentację starożytnej wiedzy hawajskich Kahunów
Na specjalne życzenie zapewniamy możliwość skorzystania z relaksujących hawajskich masaży.

© 2010 Lomi Lomi Nui